KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13163003
nr 1316 3003
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Banjo, Signerad, 32x25 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:02:03
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt